Piosenki tygodnia

Alex Napping - Living Room

Alex Napping, kwartet z Austin w USA debiutował dużą płytą w 2014 roku. Grupa obraca się w kategoriach muzyki garage rock - indie pop.
W sposób bardzo sugestywny i detaliczny żeby nie powiedzieć małostkowy wyraża swoje emocje pisząc piosenki, wokalistka i gitarzystka Alex Cohen. Tak było na pierwszej płycie i tak będzie na drugiej, "Mise en place" która ukaże się w maju (Father/Daughter Records).
Singiel "Living Room" podkreśla rosnącą dojrzałość i spójność zespołu i komunikuje pewną misję zawartą na całej nadchodzącej płycie. Mieszanka miłości i strachu, odcieni szczęścia i smutku, która paradoksalnie ma sprawić że życie staje się stopniowo mniej uciążliwe. Singiel Living Room, używa pojęcia przestrzeni dosłownie i w przenośni. Próba "przełamania" przestrzeni stworzonej dla nas przez nas (przestrzeni mieszkalnej w której przebywamy czyli rozumianej dosłownie i przestrzeni mentalnej rozumianej jako przenośnia) poprzez pojawienie się kogoś nowego w naszym życiu. Utwór oceniany jest jako utwór zespołu do tej pory, co zwiększa apetyt i oczekiwanie na cały nowy album. Znajdzie się na nim 9 utworów.

e-max.it: your social media marketing partner