Piosenki tygodnia

The Neighbourhood - Scary Love

Grupa The Neighbourhood zasłynęła w 2013 roku, dzięki singlowi Sweater Weather. Utwór zdobył ogromną popularność w Stanach Zjednoczonych i utorował formacji drogę do kariery. Jeszcze tego samego roku zaprezentowali publiczności swój debiutancki longplay – I Love You., który w USA pokrył się złotem. Dwa lata później wydali album Wiped Out!.
Przekonanie, że w muzyce Amerykanów nadchodzi czas na dobre zmiany jako pierwszy przyniósł singiel "Scary Love". Jak sugeruje sam tytuł, liryka zaprezentuje się już w tradycyjnie ciemniejszej odsłonie, a najmocniej podkreśli to refren: Twoja miłość przeraża mnie, Nigdy nikt, nie troszczył się o mnie Tak bardzo jak Ty. Melodię w kontrastowym popowym brzmieniu wyróżni uwodzicielska energia oraz przejmujący beat, napędzany syntezatorami i paletą elektronicznych barw. Słowa do piosenki napisał wokalista grupy – Jesse Rutherford. Producentami nagrania są natomiast Lars Stalfors i Mighty Mike.
Piosenka pochodzi z trzeciej płyty która właśnie się ukazała, zatytyłowanej po prostu "The Neighbourhood".
The Neighbourhood tworzą wokalista Jesse Rutherford, gitarzyści Jeremy Freedman i Zach Abels, basista Mikey Margott oraz perkusista Brandon Alexander Fried.

e-max.it: your social media marketing partner