Piosenki tygodnia

Bleached - Turn to Rage

Pochodząca ze stolicy amerykańskiego pop punku grupa Bleached różni się od innych zespołów grających tego rodzaju muzykę przede wszystkim tym, że nie ograniczają się do oczywistych inspiracji i nie grają w kółko tych samych dźwięków, opartych na prostych schematach. Być może powodem są wcześniejsze muzyczne doświadczenia liderki Bleached, Jennifer Clavin, która pod pseudonimem Victor Fandgore śpiewała w zespole Mika Miko, obracającym się w kręgach lo-fi.
Grupę Bleached Jennifer założyła wraz siostrą, Jessiką Clavin, w 2011 roku. Ich pierwsza płyta, "Ride Your Heart", ukazała się w 2013 roku. Na antenie Radia Orbit obserwujemy ich od momentu wydania drugiego albumu "Welcome to Worms", czyli od 2016.
Piosenka "Turn to Rage" to utwór pochodzący z najnowszego wydawnictwa Bleached, EP-ki, zatytułowanej "Can You Deal?". To świetny, energetyczny utwór, nawiązujący do tego co najlepsze w kalifornijskim skate punku. Do takiej właśnie estetyki odwołuje się również zrealizowany do tej piosenki teledysk. Idealna piosenka dla każdego, kto potrzebuje pozytywnego zastrzyku energii.

e-max.it: your social media marketing partner