Piosenki tygodnia

Kristin Kontrol - Concrete Love

Amerykańska wokalistka i autorka piosenek podpisująca się jako Kristin Kontrol (w rzeczywistości nazywa się Kristin Welchez) to nikt inny jak jedna z założycielek indie rockowego Dum Dum Girls. Można jednak przegapić tą informację, ponieważ w tamtej grupie występowała pod jeszcze innym pseudonimem – Dee Dee.
Choć grupa Dum Dum Girls oficjalnie wciąż istnieje, a nawet od czasu do czasu opublikuje jakąś nową piosenkę, Kristin trochę więcej czasu poświęca teraz swojej solowej karierze, w której eksploruje zupełnie inne dźwięki, niż w zespole. W nagraniach sygnowanych tym pseudonimem dominuje synthpop, kojarzący się z niemieckimi klasykami gatunku, połączony z delikatnym głosem Kristin.
Dokładnie taka muzyka znajduje się na wydanym w 2016 roku solowym debiucie piosenkarki, zatytułowanym "X-Communicate". Recenzenci porównywali ją do Shury i Robyn. Nowa, opublikowana we wrześniu piosenka, zatytułowana "Concrete Love" zapowiada kolejny album solowy artystki, nie wiadomo jednak dokładnie kiedy możemy się go spodziewać. 

e-max.it: your social media marketing partner