Piosenki tygodnia

Marlon Williams & Aldous Harding - Nobody Gets What They Want Anymore

Duet tworzony przez Marlona Williamsa i Aldous Harding to jedna z najciekawszych propozycji ostatnich miesięcy, jakie dotarły do nas z antypodów. Wykonawcy pochodzą z Nowej Zelandii, gdzie są znani z różnych projektów folkowych, bluesowych a nawet bluegrassowych.
Marlon jest zadeklarowanym folkowcem, skłaniającym się do tej pory w kierunku bardziej tradycyjnych rozwiązań muzycznych. Potrafi jednak stworzyć również niebanalne kompozycje, które wykraczają poza tego rodzaju estetykę. Dokładnie tak stało się, gdy na swej muzycznej drodze spotkał walijską wokalistkę, Aldous Harding.
Aldous, która sama nazywa siebie artystką gothic folkową, wnosi ona do muzyki Marlona głos przesycony eteryczną wrażliwością. Nic dziwnego, że jej ostatni solowy album, zrealizowaną w tym roku płytę "Party", wydała kultowa wytwórnia 4AD.
Piosenka "Nobody Gets What They Want Anymore" anonsuje jego nową płytę, która będzie nosiła tytuł "Make Way For Love". Album ma być dostępny na początku 2018 roku. Singiel zdradza nam nieco inne oblicze tego artysty.

e-max.it: your social media marketing partner